Рейтинг клубів UEFA

Останнє оновлення: 08.12.2016 17:25

12/1313/1414/1515/1616/17ranking
1Real MadridEsp29.542839.600033.042837.785620.5428160.514
2Bayern MünchenGer36.585629.942831.171432.285619.2570149.242
3FC BarcelonaEsp27.542828.600038.042830.785621.5428146.514
4Atlético MadridEsp13.542837.600026.042832.785621.5428131.514
5JuventusIta25.883225.833232.800020.300021.0166125.833
6Paris Saint-GermainFra27.350026.700023.183226.216620.0166123.466
7Borussia DortmundGer33.585624.942821.171420.285621.2570121.242
8BenficaPor28.350030.98329.816624.100016.5500109.799
9SevillaEsp3.542826.600032.042827.785619.5428109.514
10ChelseaEng30.285628.357023.714220.85002.1856105.392
11ArsenalEng21.285621.357022.714217.850021.1856104.392
12FC PortoPor22.350017.983226.816613.100018.550098.799
13Manchester CityEng10.285622.357017.714228.850018.185697.392
14Bayer LeverkusenGer12.585618.942821.171417.285619.257089.242
15Schalke 04Ger22.585618.942820.171414.285612.257088.242
16NapoliIta8.883218.833225.800015.300019.016687.833
17Zenit St. PetersburgRus14.950018.083218.933221.300011.480084.746
18Shakhtar DonetskUkr18.900012.566619.000021.960010.940083.366
19Tottenham HotspurEng19.285618.357011.714214.850011.185675.392
20ValenciaEsp22.542826.60004.042818.78562.542874.514
21Manchester UnitedEng21.285626.35702.714215.85008.185674.392
22FC BaselSui17.675020.440016.380013.06006.780074.335
23Dinamo KievUkr10.90009.566618.000019.96008.940067.366
24FiorentinaIta2.883217.833223.800010.30009.016663.833
25Olympiakos PiraeusGre10.880019.220012.240011.08006.880060.300
26VillarrealEsp3.54284.600016.042827.78567.542859.514
27GalatasarayTur24.040016.34006.200010.32001.300058.200
28Athletic BilbaoEsp7.54284.600014.042821.78568.542856.514
29Olympique LyonFra14.350016.70003.68329.216612.016655.966
30LazioIta20.883212.83323.800016.30002.016655.833
31LiverpoolEng12.28563.357012.714224.85002.185655.392
32VfL WolfsburgGer3.58562.942819.171427.28562.257055.242
33AjaxNed9.842811.183215.21667.150010.220053.612
34AS MonacoFra2.35001.700023.18327.216619.016653.466
35Dnipro DnipropetrovskUkr12.900011.566621.00006.96000.940053.366
36AnderlechtBel9.30006.280011.920012.48009.500049.480
37Borussia MönchengladbachGer12.58562.942812.171411.285610.257049.242
38FenerbahçeTur24.04001.34001.200013.32008.300048.200
39AS RomaIta2.88322.833215.800016.300010.016647.833
40Sparta PrahaCze9.70002.10007.775018.46008.980047.015
41AC MilanIta19.883218.83323.80002.30002.016646.833
42PSV EindhovenNed5.84286.18327.216619.15007.220045.612
43Rubin KazanRus19.950013.08321.93327.30001.480043.746
44CelticSco16.86006.65007.80003.60007.875042.785
45InternazionaleIta16.88322.833215.80002.30004.016641.833
46Málaga CFEsp25.54284.60004.04284.78562.542841.514
47CSKA MoscowRus3.45008.08329.93329.30008.480039.246
48Viktoria PlzenCze15.700012.60001.77504.46003.980038.515
49Club BruggeBel4.30002.280020.92005.48005.500038.480
50FC SalzburgAut1.450018.560011.82502.26004.325038.420
51Sporting BragaPor8.35003.48321.816617.10006.550037.299
52Sporting CP LisbonPor6.35001.983211.81669.10007.550036.799
53Steaua BucurestiRom13.36008.37506.02501.95005.580035.290
54BesiktasTur2.04001.340012.20008.320011.300035.200
55Racing GenkBel11.300012.28001.92001.48007.500034.480
56Ludogorets RazgradBul1.150015.12507.85001.20007.800033.125
57AS Saint-ÉtienneFra2.35003.20007.183211.21669.016632.966
58FC KøbenhavnDen6.66007.76003.58002.100012.450032.550
59Levante UDEsp16.54284.60004.04284.78562.542832.514
60Leicester CityEng3.28563.35702.71422.850020.185632.392
61PAOK ThessalonikiGre2.380010.22006.24007.08005.880031.800
62Real BetisEsp3.542816.60004.04284.78562.542831.514
63Anzhi MakhachkalaRus12.950012.08321.93322.30001.480030.746
64AZ AlkmaarNed2.342817.18321.21664.15005.220030.112
65BATE BorisovBls9.90001.35007.10009.02502.100029.475
66Newcastle UnitedEng18.28563.35702.71422.85002.185629.392
67FK KrasnodarRus1.95002.08326.933211.30006.480028.746
68AA GentBel2.30001.28001.920017.48005.500028.480
69Girondins BordeauxFra14.35003.70002.18326.21662.016628.466
70EvertonEng3.28563.357016.71422.85002.185628.392
71Olympique MarseilleFra6.35005.70002.183211.21662.016627.466
72Rapid WienAut2.45006.56002.325010.76005.325027.420
73Legia WarsawPol2.00002.625010.95004.10007.725027.400
74Dinamo MoscowRus3.45002.083217.93322.30001.480027.246
75Eintracht FrankfurtGer3.585614.94283.17143.28562.257027.242
76Young BoysSui8.67501.44009.38002.56004.780026.835
77TorinoIta2.88322.833216.80002.30002.016626.833
78TrabzonsporTur3.540011.34008.20002.32001.300026.700
79Dinamo ZagrebCro5.87502.87505.37506.90005.025026.050
80Real SociedadEsp3.54289.60005.54284.78562.542826.014
81VfB StuttgartGer12.58564.44283.17143.28562.257025.742
82Hannover 96Ger13.58562.94283.17143.28562.257025.242
83Slovan LiberecCze3.20009.60001.77506.46003.980025.015
84Celta de VigoEsp3.54284.60004.04284.78567.542824.514
85FeyenoordNed2.34282.683210.21661.15006.220022.612
86FC AugsburgGer3.58562.94283.171410.28562.257022.242
87APOEL NicosiaCyp2.30004.55005.66002.60006.900022.010
88Lille OSCFra8.35001.70006.18322.21663.016621.466
89Swansea CityEng3.285610.35702.71422.85002.185621.392
90FSV Mainz 05Ger3.58562.94284.17143.28567.257021.242
91Maccabi Tel-AvivIsr0.650010.15001.77504.45004.200021.225
92NK MariborSlo3.65006.52507.80001.20001.950021.125
93Southampton FCEng3.28563.35702.71424.35007.185620.892
94Metalist KharkivUkr11.90001.56664.00001.96000.940020.366
95Lokomotiv MoscowRus1.95002.08323.433211.30001.480020.246
96SC FreiburgGer3.58567.94283.17143.28562.257020.242
97Molde FKNor4.98002.02001.440011.45000.275020.165
 Spain 3.54284.60004.04284.78562.542819.514
98En Avant GuingampFra2.35001.700011.18322.21662.016619.466
99FK RostovRus1.95002.08323.43322.30009.480019.246
100Standard LiègeBel1.30003.28004.92002.98006.500018.980
101Wigan AthleticEng3.28567.35702.71422.85002.185618.392
102FC ZürichSui1.67502.44006.38002.06005.780018.335
103UdineseIta5.88324.33323.80002.30002.016618.333
104Spartak MoscowRus7.95003.58321.93322.30002.480018.246
105Garabag AgdamAzb0.60002.00005.72503.87505.850018.050
106SassuoloIta2.88322.83323.80002.30006.016617.833
107Chernomorets OdesaUkr1.90009.56663.00001.96000.940017.366
108Malmö FFSwe1.02501.64006.78006.95000.550016.945
109Austria WienAut0.45009.56000.82500.76005.325016.920
110West Ham UnitedEng3.28563.35702.71423.85003.685616.892
111FK AstanaKaz0.27500.87502.17508.92504.550016.800
112Estoril PraiaPor2.35004.98325.81662.10001.550016.799
113CFR ClujRom12.36001.37502.02500.45000.580016.790
114MontpellierFra8.35001.70002.18322.21662.016616.466
115Hertha BSCGer3.58562.94283.17143.28563.257016.242
116Partizan BelgradeSrb3.60002.00002.55006.85001.075016.075
117FC MidtjyllandDen2.16000.76002.08008.10002.950016.050
118KSC LokerenBel2.80001.28008.92001.48001.500015.980
119Hull CityEng3.28563.35704.21422.85002.185615.892
120Astra GiurgiuRom1.36002.87504.02501.95005.580015.790
121NK RijekaCro0.87504.87506.37501.40002.025015.550
122Asteras TripolisGre1.88002.22006.24004.08000.880015.300
 Germany 3.58562.94283.17143.28562.257015.242
123SampdoriaIta2.88322.83323.80003.30002.016614.833
124PanathinaikosGre4.88001.22003.24002.58002.880014.800
125Vitória GuimarãesPor2.35005.98321.81663.10001.550014.799
Maritimo FunchalPor7.35001.98321.81662.10001.550014.799
127Kuban KrasnodarRus1.95007.08321.93322.30001.480014.746
128Esbjerg fBDen0.66009.76001.58001.10001.450014.550
 England 3.28563.35702.71422.85002.185614.392
129FC SionSui1.67501.44001.38009.06000.780014.335
130OGC NiceFra2.35003.20002.18322.21664.016613.966
 Italy 2.88322.83323.80002.30002.016613.833
131Rio AvePor2.35001.98324.81662.10002.550013.799
CF Os BelenensesPor2.35001.98321.81666.10001.550013.799
Académica CoimbraPor6.35001.98321.81662.10001.550013.799
134Zulte WaregemBel1.30006.28002.92001.48001.500013.480
135Zorya LuhanskUkr1.90001.56663.50003.46002.940013.366
136Paços de FerreiraPor2.35004.98321.81662.10001.550012.799
137Rosenborg BKNor4.98001.02001.44003.45001.775012.665
138OsmanlisporTur2.04001.34001.20001.32006.300012.200
139Hajduk SplitCro1.87501.87502.87502.40002.525011.550
140FC AroucaPor2.35001.98321.81662.10003.050011.299
Nacional FunchalPor2.35001.98323.31662.10001.550011.299
142Sheriff TiraspolMol1.95005.67501.85000.50001.175011.150
143FC Twente EnschedeNed4.84281.18322.71661.15001.220011.112
144AaB AalborgDen0.66001.26006.58001.10001.450011.050
FC NordsjællandDen5.66002.26000.58001.10001.450011.050
146Dinamo MinskBls0.90001.35004.10003.02501.600010.975
147Lech PoznanPol1.50001.62501.95005.10000.725010.900
148Grasshoppers ZürichSui1.67502.94002.88001.06002.280010.835
149Atromitos FCGre2.38002.72002.24002.58000.880010.800
150HJK HelsinkiFin1.90001.10004.48001.70001.350010.530
151Apollon LimassolCyp0.80003.55002.66001.60001.900010.510
 France 2.35001.70002.18322.21662.016610.466
152IF ElfsborgSwe2.02503.64002.28001.95000.550010.445
153Vorskla PoltavaUkr1.90001.56662.00002.96001.940010.366
Metalurg DonetskUkr2.90002.56662.00001.96000.940010.366
155FC Sankt GallenSui1.67505.44001.38001.06000.780010.335
156BursasporTur3.54002.34001.70001.32001.300010.200
157Mladá BoleslavCze2.70001.60001.77501.96001.980010.015
158AIK StockholmSwe4.02500.64001.78001.95001.55009.945
159FC ThunSui1.67503.44001.38002.56000.78009.835
160Neftchi BakuAzb3.60001.50002.22501.12501.35009.800
 Portugal 2.35001.98321.81662.10001.55009.799
 Russia 1.95002.08321.93322.30001.48009.746
161Hapoel Beer-ShevaIsr0.65001.15000.77500.95006.20009.725
162Istanbul BasaksehirTur2.04001.34001.20002.32002.80009.700
163FK JablonecCze1.70003.10000.77502.96000.98009.515
164FC OleksandriyaUkr1.90001.56662.00001.96001.94009.366
Arsenal KievUkr2.90001.56662.00001.96000.94009.366
166FC LuzernSui3.17501.44001.88001.06001.78009.335
167KonyasporTur2.04001.34001.20001.32003.30009.200
168Vojvodina Novi SadSrb1.60002.00001.05002.35002.07509.075
169KarabüksporTur2.04001.34002.70001.32001.30008.700
170Videoton FehérvárHun4.60000.42500.42501.82501.37508.650
171Vitesse ArnhemNed1.84282.18321.21662.15001.22008.612
172Brøndby IFDen0.66000.76001.58002.60002.95008.550
173CharleroiBel1.30001.28001.92002.48001.50008.480
 Ukraine 1.90001.56662.00001.96000.94008.366
174Maccabi HaifaIsr0.65005.15000.27500.45001.70008.225
Hapoel Tel-AvivIsr3.65002.15000.77500.45001.20008.225
176EskisehirsporTur3.04001.34001.20001.32001.30008.200
177FC GroningenNed0.84281.18321.71663.15001.22008.112
178Slavia PrahaCze1.70001.60000.77501.46002.48008.015
179Omonia NicosiaCyp1.80001.05002.16001.60001.40008.010
AEL LimassolCyp3.80000.55002.16000.60000.90008.010
181IFK GöteborgSwe1.02501.14001.78001.95002.05007.945
182Gabala FKAzb0.60000.50000.97502.87502.85007.800
183Pandurii Târgu JiuRom1.36003.37501.02500.45001.58007.790
Petrolul PloiestiRom1.36002.87502.52500.45000.58007.790
185Hapoel Kiryat ShmonaIsr2.65001.15001.27501.45001.20007.725
186Tromsø ILNor2.48002.52000.94001.45000.27507.665
187Lokomotiva ZagrebCro0.87501.37501.37501.40002.52507.550
FK AktobeKaz1.27502.12502.17501.17500.80007.550
 Belgium 1.30001.28001.92001.48001.50007.480
189Shakhtior SaligorskBls1.40000.85002.60001.52501.10007.475
190Slask WroclawPol2.00002.12500.95001.60000.72507.400
191Slovan BratislavaSvk0.80001.32502.55001.75000.92507.350
192Servette FC GenèveSui2.67501.44001.38001.06000.78007.335
193Red Star BelgradeSrb2.10001.50000.55001.10002.07507.325
 Turkey 2.04001.34001.20001.32001.30007.200
194Strømsgodset IFNor0.98001.52001.44002.45000.77507.165
195PEC ZwolleNed0.84281.18322.71661.15001.22007.112
HeerenveenNed2.34281.18321.21661.15001.22007.112
197Shakhtyor KaragandaKaz1.27502.62501.67500.92500.55007.050
198Helsingborg IFSwe4.02500.64000.78000.95000.55006.945
199Admira WackerAut1.45001.56000.82500.76002.32506.920
200DVSC DebrecenHun2.10000.67501.92501.32500.87506.900
201AS TrencínSvk0.30001.32501.55001.75001.92506.850
Spartak TrnavaSvk1.30000.32502.05001.75001.42506.850
203Skënderbeu KorçëAlb1.15001.90001.17502.42500.15006.800
204AberdeenSco0.86000.65001.80001.60001.87506.785
MotherwellSco2.36001.65001.30000.60000.87506.785
206Heracles AlmeloNed0.84281.18321.21661.15002.22006.612
207RNK SplitCro0.87500.87502.87500.90001.02506.550
208St. JohnstoneSco1.36001.65001.80000.85000.87506.535
 Czech Republic 1.70001.60000.77501.46000.98006.515
209SCR AltachAut0.45001.56000.82502.26001.32506.420
Sturm GrazAut0.45002.06000.82501.76001.32506.420
FC PaschingAut0.45003.06000.82500.76001.32506.420
212Ruch ChorzowPol1.50000.62502.45001.10000.72506.400
 Switzerland 1.67501.44001.38001.06000.78006.335
213AEK AthensGre0.88001.22001.24001.08001.88006.300
PAS GianninaGre0.88001.22001.24001.08001.88006.300
Xanthi FCGre0.88002.22001.24001.08000.88006.300
216FC VasluiRom2.86001.37501.02500.45000.58006.290
Dinamo BucurestiRom2.86001.37501.02500.45000.58006.290
218FH HafnarfjardarIsl0.75002.00001.50000.72501.20006.175
219FC UtrechtNed0.84281.68321.21661.15001.22006.112
220SønderjyskEDen0.66000.76000.58001.10002.95006.050
Randers FCDen0.66001.76000.58001.60001.45006.050
AC HorsensDen2.16000.76000.58001.10001.45006.050
Slaven KoprivnicaCro1.87500.87501.37500.90001.02506.050
Inter BakuAzb1.10001.00001.22501.87500.85006.050
225AEK LarnacaCyp0.80000.55000.66001.60002.40006.010
226Wolfsberger ACAut0.45001.56000.82501.76001.32505.920
St. PöltenAut0.45001.56001.82500.76001.32505.920
SV GrödigAut0.45001.56001.82500.76001.32505.920
SV RiedAut1.45001.56000.82500.76001.32505.920
230Go Ahead EaglesNed0.84281.18321.21661.40001.22005.862
231MSK ZilinaSvk1.30001.32500.55002.25000.42505.850
232Zalgiris VilniusLit0.72501.75001.10001.15001.10005.825
233DundalkIrl0.20000.05000.90001.14003.52505.815
234Viitorul ConstantaRom1.36001.37501.02500.45001.58005.790
ASA Tirgu MuresRom1.36001.37501.02501.45000.58005.790
Rapid BucurestiRom2.36001.37501.02500.45000.58005.790
237Hearts FCSco2.36000.65000.80000.60001.37505.785
238The New SaintsWal1.10001.15001.02501.30001.20005.775
239Beitar JerusalemIsr0.65001.15000.27500.95002.70005.725
FK VentspilsLat1.25001.32501.05001.32500.77505.725
241Odd GrenlandNor0.98000.52000.44002.95000.77505.665
 Netherlands 0.84281.18321.21661.15001.22005.612
242Kairat AlmatyKaz0.27500.62501.17502.42501.05005.550
NK OsijekCro1.37500.87501.37500.90001.02505.550
244Dinamo TbilisiGeo0.30001.87501.25000.37501.72505.525
Dila GoriGeo1.80001.87500.25001.12500.47505.525
246FK MinskBls0.90001.85001.10001.02500.60005.475
247BK HäckenSwe1.02501.64000.78000.95001.05005.445
248FK SarajevoBos1.25000.80001.85001.30000.10005.300
 Greece 0.88001.22001.24001.08000.88005.300
249CSMS IasiRom1.36001.37501.02500.45001.08005.290
FC BotosaniRom1.36001.37501.02500.95000.58005.290
251Torpedo ZhodinoBls0.90000.35001.10001.27501.60005.225
252KR ReykjavikIsl1.25001.00001.50000.72500.70005.175
253Vardar SkopjeMac1.25001.10000.22501.30001.25005.125
254AGF AarhusDen1.16000.76000.58001.10001.45005.050
 Croatia 0.87500.87501.37500.90001.02505.050
255Anorthosis FamagustaCyp1.80001.05000.66000.60000.90005.010
256F91 DudelangeLux1.77500.55001.10000.40001.15004.975
FC GomelBls1.90000.35001.10001.02500.60004.975
258IFK NorrköpingSwe1.02500.64000.78000.95001.55004.945
IF BrommapojkarnaSwe1.02500.64001.78000.95000.55004.945
Gefle IFSwe1.02501.64000.78000.95000.55004.945
Kalmar FFSwe2.02500.64000.78000.95000.55004.945
 Austria 0.45001.56000.82500.76001.32504.920
262Zaglebie LubinPol0.50000.62500.95001.10001.72504.900
Piast GliwicePol0.50001.12500.95001.10001.22504.900
Milsami OrheiMol0.95001.67500.35001.75000.17504.900
265Kalju NommeEst0.32501.70000.80000.70001.27504.800
Zeljeznicar SarajevoBos1.25001.30000.85001.30000.10004.800
 Romania 1.36001.37501.02500.45000.58004.790
267HibernianSco0.86001.15000.80000.60001.37504.785
Dundee UnitedSco1.86000.65000.80000.60000.87504.785
269Hapoel Ramat-GanIsr0.65002.15000.27500.45001.20004.725
Bnei YehudaIsr1.65001.15000.27500.45001.20004.725
271Aalesunds FKNor1.98000.52000.44001.45000.27504.665
272Olimpija LjubljanaSlo1.15001.02500.80000.20001.45004.625
FC Beroe Stara ZagoraBul0.15001.62500.85000.70001.30004.625
Botev PlovdivBul0.15002.12501.35000.20000.80004.625
275Cukaricki BelgradeSrb0.60000.50001.05001.35001.07504.575
276Valletta FCMlt1.17500.67501.02500.42501.25004.550
Khazar LenkoranAzb1.10001.00000.72500.87500.85004.550
FK KukësiAlb0.15001.90000.42501.42500.65004.550
 Denmark 0.66000.76000.58001.10001.45004.550
279Ermis AradippouCyp0.80000.55001.66000.60000.90004.510
280Neman GrodnoBls0.90000.35001.60001.02500.60004.475
Naftan NovopolotskBls1.40000.35001.10001.02500.60004.475
282FC VaduzLie0.45001.00002.00001.00004.450
283Jagiellonia BialystokPol0.50000.62500.95001.60000.72504.400
Zawisza BydgoszczPol0.50000.62501.45001.10000.72504.400
Zimbru ChisinauMol0.95000.67501.85000.25000.67504.400
286Levski SofiaBul0.65001.37500.85000.20001.30004.375
287FK JagodinaSrb0.85001.00001.05000.85000.57504.325
288St. Patrick's AthleticIrl1.20000.30001.40000.39001.02504.315
289Inverness CTSco0.86000.65000.80001.10000.87504.285
290Maccabi NetanyaIsr1.15001.15000.27500.45001.20004.225
291Stjarnan FCIsl0.25000.50002.00001.22500.20004.175
292Stabæk IFNor1.23000.52000.44001.45000.52504.165
FK HaugesundNor0.98000.52000.94001.45000.27504.165
IL HøddNor0.98001.02000.44001.45000.27504.165
295Cracovia KrakówPol0.50000.62500.95001.10000.97504.150
296NK DomzaleSlo0.65000.77500.80000.45001.45004.125
CSKA SofiaBul0.65001.12501.35000.20000.80004.125
Mura Murska SobotaSlo2.15000.52500.80000.20000.45004.125
299Kapaz GanjaAzb0.60000.50000.72500.87501.35004.050
Zrinjski MostarBos0.25000.80001.35000.55001.10004.050
Ordabasy ShymkentKaz0.77500.62500.67501.17500.80004.050
Levadia TallinnEst0.57500.70001.30000.70000.77504.050
 Belarus 0.90000.35001.10001.02500.60003.975
 Sweden 1.02500.64000.78000.95000.55003.945
303FerencvárosHun0.60000.17500.92500.82501.37503.900
Crusaders BelfastNir0.45000.42500.77501.15001.10003.900
 Poland 0.50000.62500.95001.10000.72503.900
305Litex LovechBul0.15001.12501.35000.45000.80003.875
Rabotnicki SkopjeMac0.25000.10001.22501.80000.50003.875
307BirkirkaraMlt0.42501.17500.27500.67501.25003.800
FK BakuAzb0.85000.50000.72500.87500.85003.800
 Scotland 0.86000.65000.80000.60000.87503.785
309Shirak GyumriArm0.67501.22500.32500.82500.72503.775
 Israel 0.65001.15000.27500.45001.20003.725
 Norway 0.98000.52000.44001.45000.27503.665
310CliftonvilleNir0.45001.17501.27500.15000.60003.650
Dacia ChisinauMol0.95001.17500.35000.75000.42503.650
Linfield BelfastNir1.20000.67500.77500.65000.35003.650
313Cherno More VarnaBul0.15001.12500.85000.70000.80003.625
Lokomotiv PlovdivBul0.65001.12500.85000.20000.80003.625
NK KoperSlo0.65000.52501.30000.70000.45003.625
316Ekranas PanevezysLit1.72501.25000.35000.15000.10003.575
317Mladost PodgoricaMon0.27501.25000.15000.70001.17503.550
Irtysh PavlodarKaz0.27501.12500.67500.92500.55003.550
Siroki BrijegBos0.75001.30000.85000.30000.35003.550
 Azerbaijan 0.60000.50000.72500.87500.85003.550
 Cyprus 0.80000.55000.66000.60000.90003.510
320CS Fola EschLux0.27501.30000.35001.15000.40003.475
Differdange 03Lux0.77501.30000.35000.65000.40003.475
322ETO GyörHun0.60001.17500.92500.32500.37503.400
323Shkendija TetovoMac0.50000.10000.47500.55001.75003.375
Slavia SofiaBul0.15001.12500.85000.20001.05003.375
Nova GoricaSlo0.65000.52501.30000.20000.70003.375
NK CeljeSlo0.90000.77500.80000.45000.45003.375
327FK SenicaSvk0.80000.82500.55000.75000.42503.350
328Sligo RoversIrl0.70001.05000.90000.14000.52503.315
329Buducnost PodgoricaMon1.27500.25000.65000.45000.67503.300
Zhetysu TaldykorganKaz0.52500.62500.67500.92500.55003.300
Sutjeska NiksicMon0.27501.25001.15000.45000.17503.300
332Pyunik YerevanArm0.42500.72500.32501.32500.47503.275
 Bulgaria 0.15001.12500.85000.20000.80003.125
 Serbia 0.60000.50000.55000.85000.57503.075
333Shamrock RoversIrl1.20000.05000.40000.64000.77503.065
334Partizani TiranaAlb0.15000.40000.17500.67501.65003.050
Flora TallinnEst1.07500.45000.30000.45000.77503.050
Rudar PljevljaMon0.52500.75000.15001.20000.42503.050
 Kazakhstan 0.27500.62500.67500.92500.55003.050
337Chikhura SachkhereGeo0.30000.87501.25000.12500.47503.025
338Lincoln Red ImpsGib0.55001.15001.30003.000
339FK JelgavaLat0.25000.32500.30000.82501.27502.975
340VíkingurFar0.35000.67501.27500.32500.32502.950
341BreidablikIsl0.25001.50000.50000.22500.45002.925
342MTK BudapestHun0.85000.17500.42500.57500.87502.900
Diósgyöri MiskolcHun0.60000.17501.42500.32500.37502.900
Honvéd BudapestHun1.10000.67500.42500.32500.37502.900
345Rudar VelenjeSlo0.65000.52501.05000.20000.45002.875
Metalurg SkopjeMac0.75000.35001.22500.30000.25002.875
347MFK KosiceSvk0.30000.32501.05000.75000.42502.850
348Hibernians FCMlt0.42500.42500.27501.17500.50002.800
349SJK SeinäjokiFin0.40000.10000.48000.45001.35002.780
350FC ZestafoniGeo1.30000.37500.75000.12500.22502.775
351FC Santa ColomaAnd0.25000.31661.10000.53320.53322.733
352Skonto RigaLat0.75000.82500.05000.82500.27502.725
Daugava DaugavpilsLat0.50001.32500.30000.32500.27502.725
 Slovenia 0.65000.52500.80000.20000.45002.625
354Spartak MyjavaSvk0.30000.32500.55000.75000.67502.600
355Cork CityIrl0.20000.05000.40000.39001.52502.565
356Zeta GolubovciMon1.77500.25000.15000.20000.17502.550
357RoPS RovaniemiFin0.40000.10000.98000.20000.85002.530
MyPa-47Fin0.90000.10000.98000.20000.35002.530
KuPS KuopioFin1.40000.10000.48000.20000.35002.530
360Alashkert FCArm0.17500.22500.07500.82501.22502.525
361B36 TorshavnFar0.60000.17500.52500.57500.57502.450
USV Eschen-MaurenLie0.25000.20000.50001.00000.50002.450
HB TorshavnFar0.10000.42501.27500.32500.32502.450
364IBV VestmannaeyjarIsl0.50001.00000.50000.22500.20002.425
365FC TiraspolMol0.45000.92500.60000.25000.17502.400
 Slovakia 0.30000.32500.55000.75000.42502.350
366Derry CityIrl0.20000.55000.90000.14000.52502.315
367KF LaçiAlb0.15000.65000.67500.67500.15002.300
368Honka EspooFin0.40000.60000.73000.20000.35002.280
Inter TurkuFin0.90000.35000.48000.20000.35002.280
370Ulisses YerevanArm1.17500.22500.07500.57500.22502.275
371FK LiepajaLat0.25000.32500.05000.32501.27502.225
Jeunesse d'EschLux0.52500.80000.35000.15000.40002.225
 Liechtenstein 0.20000.50001.00000.50002.200
373Thór AkureyriIsl0.75000.50000.50000.22500.20002.175
374Zaria BaltiMol0.45000.67500.35000.25000.42502.150
Saxan Gagauz YeriMol0.45000.67500.35000.50000.17502.150
Veris ChisinauMol0.45000.67500.60000.25000.17502.150
377Teuta DurrësAlb0.40000.65000.17500.42500.40002.050
Celik NiksicMon0.77500.50000.40000.20000.17502.050
KS Flamurtari VlorëAlb0.40000.40000.67500.42500.15002.050
380IFK MariehamnFin0.40000.35000.48000.20000.60002.030
VPS VaasaFin0.40000.10000.73000.45000.35002.030
JJK JyväskyläFin0.90000.10000.48000.20000.35002.030
383Spartaks JurmalaLat0.25000.32500.05000.82500.52501.975
Metalurgs LiepajaLat0.75000.57500.05000.32500.27501.975
385EB StreymurFar0.35001.17500.27500.07500.07501.950
386Valur ReykjavikIsl0.25000.50000.50000.22500.45001.925
Vikingur ReykjavikIsl0.25000.50000.50000.47500.20001.925
Fram ReykjavikIsl0.25000.50000.75000.22500.20001.925
 Hungary 0.60000.17500.42500.32500.37501.900
 Moldova 0.45000.67500.35000.25000.17501.900
389Renova DzepcisteMac0.75000.10000.22500.55000.25001.875
FK TurnovoMac0.25000.60000.47500.30000.25001.875
391Atlantas KlaipedaLit0.22500.25000.60000.40000.35001.825
Suduva MarijampoleLit0.72500.50000.10000.15000.35001.825
393Uni College DublinIrl0.20000.05000.40000.64000.52501.815
394Kalev SillamäeEst0.07500.20000.80000.45000.27501.800
SK TiranaAlb0.65000.40000.17500.42500.15001.800
396FC LahtiFin0.40000.10000.48000.45000.35001.780
TPS TurkuFin0.40000.35000.48000.20000.35001.780
398Banants YerevanArm0.17500.22500.57500.32500.47501.775
Gandzasar KapanArm0.67500.47500.07500.32500.22501.775
Torpedo KutaisiGeo0.55000.62500.25000.12500.22501.775
Olimpi RustaviGeo0.80000.37500.25000.12500.22501.775
402FC LusitanosAnd0.50000.56660.10000.28320.28321.733
 Iceland 0.25000.50000.50000.22500.20001.675
403GlenavonNir0.20000.17500.52500.40000.35001.650
404FK TrakaiLit0.22500.25000.10000.65000.35001.575
405Tre PenneSma0.50000.56660.50001.566
La FioritaSma0.25000.31660.50000.25000.25001.566
407Drogheda UnitedIrl0.20000.30000.40000.14000.52501.565
Bohemians DublinIrl0.45000.05000.40000.14000.52501.565
409Sloboda TuzlaBos0.25000.30000.35000.30000.35001.550
Radnik BijeljinaBos0.25000.30000.35000.30000.35001.550
Trans NarvaEst0.32500.45000.30000.20000.27501.550
Olimpic SarajevoBos0.25000.30000.35000.55000.10001.550
FK Borac Banja LukaBos0.50000.30000.35000.30000.10001.550
 Finland 0.40000.10000.48000.20000.35001.530
414SamtrediaGeo0.30000.37500.25000.12500.47501.525
Bala TownWal0.10000.40000.02500.55000.45001.525
Spartak TskhinvaliGeo0.30000.37500.25000.37500.22501.525
Dinamo BatumiGeo0.30000.37500.25000.37500.22501.525
Mika AshtarakArm0.17500.47500.32500.32500.22501.525
Sioni BolnisiGeo0.30000.37500.50000.12500.22501.525
Airbus UK BroughtonWal0.10000.40000.27500.55000.20001.525
421Europa FCGib0.30000.40000.80001.500
422Daugava RigaLat0.25000.32500.30000.32500.27501.475
423NSI RunavikFar0.35000.17500.27500.32500.32501.450
424GlentoranNir0.20000.42500.27500.40000.10001.400
PortadownNir0.70000.17500.27500.15000.10001.400
426Sileks KratovoMac0.25000.10000.22500.30000.50001.375
Teteks TetovoMac0.25000.35000.22500.30000.25001.375
428Kruoja PakruojisLit0.22500.50000.10000.40000.10001.325
 Ireland 0.20000.05000.40000.14000.52501.315
429Infonet TallinnEst0.07500.20000.30000.20000.52501.300
Balzan FCMlt0.17500.17500.02500.42500.50001.300
Bokelj KotorMon0.27500.25000.15000.20000.42501.300
Santos TartuEst0.07500.20000.55000.20000.27501.300
Sliema WanderersMlt0.17500.42500.27500.17500.25001.300
Lovcen CetinjeMon0.27500.25000.40000.20000.17501.300
 Albania 0.15000.40000.17500.42500.15001.300
 Bosnia-Herzegovina 0.25000.30000.35000.30000.10001.300
435Connah's QuayWal0.10000.15000.02500.30000.70001.275
NewtownWal0.10000.15000.02500.80000.20001.275
Bangor CityWal0.35000.15000.27500.30000.20001.275
Prestatyn TownWal0.10000.65000.02500.30000.20001.275
 Georgia 0.30000.37500.25000.12500.22501.275
439UE Santa ColomaAnd0.25000.31660.35000.03320.28321.233
440Progrès NiederkornLux0.27500.30000.10000.40000.15001.225
CS GrevenmacherLux0.52500.30000.10000.15000.15001.225
 Latvia 0.25000.32500.05000.32500.27501.225
442IF FuglafjørdurFar0.10000.42500.52500.07500.07501.200
 Macedonia 0.25000.10000.22500.30000.25001.125
443Banga GargzdaiLit0.22500.25000.35000.15000.10001.075
FK SiauliaiLit0.47500.25000.10000.15000.10001.075
445FolgoreSma0.06660.25000.50000.25001.066
446FlorianaMlt0.42500.17500.02500.17500.25001.050
 Estonia 0.07500.20000.30000.20000.27501.050
 Montenegro 0.27500.25000.15000.20000.17501.050
447Llandudno FCWal0.10000.15000.02500.30000.45001.025
Aberystwyth TownWal0.10000.15000.27500.30000.20001.025
Cefn DruidsWal0.35000.15000.02500.30000.20001.025
Llanelli FCWal0.35000.15000.02500.30000.20001.025
 Armenia 0.17500.22500.07500.32500.22501.025
 Luxembourg 0.27500.30000.10000.15000.15000.975
 Northern Ireland 0.20000.17500.27500.15000.10000.900
 Lithuania 0.22500.25000.10000.15000.10000.825
451LibertasSma0.25000.31660.25000.816
 Malta 0.17500.17500.02500.17500.25000.800
 Wales 0.10000.15000.02500.30000.20000.775
452Sant JuliàAnd0.06660.35000.28320.03320.733
 Faroe Islands 0.10000.17500.27500.07500.07500.700
 Gibraltar 0.05000.15000.30000.500
453Juvenes DoganaSma0.06660.25000.316
 Andorra 0.06660.10000.03320.03320.233
 San Marino 0.06660.066

Синім виділені команди, які продовжують виступати в єврокубках цього сезону, Зеленим - в єврокубках немає. Жовтим виділено той мінімальний рейтинг, який отримує команда з цієї країни

Джерело:kassiesa.home.xs4all.nl